Par mums

Durvju centrs ir iekšdurvju un ārdurvju mazumtirdzniecības tīkls, ko izveidoja SIA Stamars, kas strādā kā vairumtirdzniecības uzņēmums Latvijas un Igaunijas teritorijā kopš 1998. gada. 2014. gadā, apvienojot mūsu pieredzi ar partneru pieredzi, radās pirmais Durvju centrs Jūrmalas gatvē 1, Rīgā. Šobrīd mums jau ir 3 veikali Rīgā.

Durvju centrs ir specializēts durvju salons – veikals, kur katrā tirdzniecības vietā ir izstādītas vairāk nekā 300 dažādu modeļu un krāsu kombinācijas, ka arī ir iespējams pasūtīt iekšdurvis un ārdurvis no tādu pazīstamu preču zīmju produkcijas katalogiem, kā Novij Stil (Новый стиль, Ukraina), Unidoors (Baltkrievija). Mēs piedāvājam pilnībā nokomplektētas durvis ar teicamu dizainu jebkurai gaumei sākot no 45,00 EUR par komplektu.

Pie mums Jūs varat ne tikai iegādāties iekšdurvis un ārdurvis, bet arī izmantot meistara pakalpojumus durvju uzstādīšanai. Papildu pilnībā nokomplektētām durvīm (komplektācijā ietilpst vērtne, kārba, eņģes un slēdzene) Jūs varat izvēlēties durvju apmales, durvju kārbas paplašinātājus un gan Abloy, gan citu ražotāju durvju rokturus, kas piestāv pie izvēlētā durvju modeļa un krāsas. Durvju centrs plašā sortimentā piedāvā finierētās durvis, laminētās durvis, priedes masīvkoka durvis, iekšdurvis ar PVC pārklājumu, iekšdurvis ar CPL pārklājumu. Mūsu speciālisti Jums palīdzēs izvēlēties Jums nepieciešamo durvju veidu un sniegs konsultāciju attiecībā uz modeli un izmēru.

Nodrošinām piegādi visā Latvijas teritorijā.